Friday, July 10, 2015

2015 mayo ve Bikiniler Plajlara Renk Katıyor

Deniz, kum, güneş bunların hepsi çok güzel fakat tüm bunların keyfini yaşarken plajlarda şıklığınızı konuşturacak olan mayo ve bikinileriniz hazır mı?

Tatil planlarınız yapıldı ve önümüzdeki günlerde tatile çıkmaya hazırlanıyorsanız 2015 mayo ve bikini modellerini çantanıza koymayı sakın unutmayın.
2015 yılı için hazırlanmış birbirinden özel modeller sizlerin de plajlardaki şıklığınızı konuşturmaya geliyor.

Özellikle mor renginin ve küf yeşilinin trend haline geldiği 2015 mayo modası sizlere çok yakışacak farklı renkleri de koleksiyonunda barındırıyor.


2015 yazında plajlarda en çok görmeye alışacağımız renkler; neon sarısı, fuşyalar, mor ve modası hiçbir zaman geçmeyen siyah mayo ve bikiniler eşsiz bir görüntüye neden oluyor.

Seksi kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak, tüm bakışları üzerinize toplayacak türden 2015 mayokiniler asimetrik kesim tarzları ile akılları baştan almaya geliyor Cesur bir duruş ve denizin keyfini doyasıya yaşamak için sizlerde bu özel modellerden birini tercih edebilirsiniz.


Haydi, bayanlar vücudunuza en çok yakışacak mayo ve bikiniyi alarak bavulunuza koyun. Sizlerde plajların en şık ve renkli bayanlarından olun.


No comments:

Post a Comment