Thursday, July 9, 2015

2015 Gelinlik Modelleri Göz Alıcı

Evet, yaz ayları geldi ve çattı. Tabiki bunula birlikte düğün dernek dönemine de hızlı bir şekilde giriş yapıldı.
Bizler, önümüzdeki günlerde evlilik planları yapan çiftler için 2015 gelinlik modellerine dair bir yazı hazırlamak istedik.
Bu sene gelin modelleri nasıl? Hangi renkler hakim? bunlar hakkında sizlere detaylı bilgiler vererek düğün gecenizde sizleri en güzel gelinlerden biri yapmaya çalıştık.
2015 gelinlik modellerinin başını straplez gelinlik modelleri çekiyor. Daha cazibeli bir gelin olmak isteyenlerin ilk tercihlerinin başında straplez gelinlikler geliyor. Etekleri kabarık modeller hiçbir zaman önemini yitirmiyor. 2015 gelinlik modelleri yine kabarık etekli modellerden oluşuyor.
Gelinlik modellerinde askı tercih edenler için yine kalın askılardan oluşan modeller bu sezon çok moda. Omuzlarınızın durumuna göre sizlerde istediğiniz modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.


2015 gelinlik renkleri:


2015 yılında gelinlikler eskiden olduğu gibi çok beyaz değil daha Ziyade kırık beyazlar ve inci tonları kullanılmış. Sizlerde yıla damgasını vuran bu özel renklerden yana tercihler yaparak krem renkli gelinlik renklerini tercih edebilirsiniz.


Seçim ve tercihleriniz her ne olursa olsun gelinliğin içerisine girdiğiniz anda kendinizi adeta peri kızı gibi hissedebilirsiniz. 2015 gelinlik modellerinin hepsi birbirinden güzel ve gösterişli.

No comments:

Post a Comment